All kontaktinformasjon

 TelefonE-post
Skipsklarering Vakttelefon
90132190operation@andmork.no
Per Olav Andersen Avdelingsleder91379902per.olav.andersen@andmork.no
Richard Lindstrøm90275146
Rino Lunde91733837
Peter Forsström41311550
Per Grundvig48090291
 TelefonE-post
Salg og forretningsutvikling
Bjørn Waglen95828528salg@andmork.no
Daglig Leder
Geir Teistung90824718salg@andmork.no
 TelefonE-post
Tom Christensen Spedisjonsjef95106969tom.christensen@andmork.no
SJØ - OG FLYTTRANSPORT export@andmork.no
import@andmork.no
Stian Andre Johansen 93470042
Linda Bellmann45392090
Inga Finbraaten93400043
Lene Berg93442080
Mads Larsen47688850
BILTRANSPORT (INN OG UTLAND) transport@andmork.no
Helge Sjødahl90087857
Jeanette Sælen (permisjon frem til 03.01.2019)47397988
Markus Hagen45830088
Bente Stävenborg (permisjon fra medio oktober)45830054
Thomas Berg45830054
 TelefonE-post
Terminal & lager
Einar Bilet Terminalsjef91164614 einar.bilet@andmork.no
Øraterminalenterminal@andmork.no
Rino Eriksen Formann99527186
Bjørn Ringstad91381635
Containeravdelingencontainer@andmork.no
Kenneth Mathisen 90689030
Vibeke Jensen90689030
3PL - Lagerhotell Titangatalagerhotell@andmork.no
Bjørn Karlsen Formann91383040
Jan Erik Olsen91383441
 TelefonE-post
Generelle henvendelseraccounts@andmork.no
Fakturamottakinvoice@andmork.no
Martin Sagen Andersen98676137martin.andersen@andmork.no
Kari Rekaa Nilsen93470056kari.rekaa@andmork.no
 TelefonE-post
A&M Halden911 51 030 halden@andmork.no
Veronica Gustavsen Avdelingsleder92637520veronica.gustavsen@andmork.no
Hans Petter Johannessen90850562
Dag Olaussen91004311
Elin Ruud Molin95080218
Tom Christensen95106969
Elisabet Falkner90163944
Martina Teistung90922552
[table “6” not found /]

 

Print Friendly, PDF & Email